m a s k e m e d y a
İzmir'de Sosyal Medya Yönetimi

İzmir'de Sosyal Medya Yönetimi

Başarılı bir sosyal medya yönetimi markayı iyi analiz edip, tanımakla başlar. Maske medya olarak; sosyal medya yönetimine başlanmadan önce mutlaka rakip analizinin yapılması gerektiğine inanıyoruz.

Doğru sosyal medya yönetimi için gerekli bir diğer konuda iyi bir strateji planı hazırlamak. Eğer strateji oluşturmadan sosyal medya yönetimine başlanırsa doğru sonuç almak da pek mümkün değil.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sosyal medya kullanım oranı her gün artmakta. Biz de İzmir'de sosyal medya yönetimini doğru bir şekilde gerçekleştirmek amacıyla üç sene önce ilk şubemizi açtık.

Maske medya olarak; 10 yıllık İstanbul Reklam Ajansı tecrübemizle İzmir'de sosyal medya yönetimini doğru strateji ile gerçekleştirir, hedef kitleniz ile doğru zamanda iletişim kurmanızı planlar ve o haritaya göre hareket etmenizi sağlarız.

İzmir sosyal medya uzmanlarımız markanız adına sosyal medya hesaplarınızı hassasiyetle yönetir. Sonrasındaki süreçte içerik paylaşımlarının son kullanıcıya doğru şekilde hitap etmesi adına marka ile sık sık toplantılar yaparız. Markaya dokunmanın ve onunla aynı havayı solumanın strateji planlarımızı doğru yönlendireceğini iyi biliriz. 

İşte tam da bu sebeble uzaktan değil, yakından çalışmanın keyfini yaşayacağımız tüm İzmir markalarını  İzmir'deki Sosyal Medya Ajansımıza bekleriz.