m a s k e m e d y a
İzmir'de Sosyal Medya Danışmanlığı

İzmir'de Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya'nın markalar üzerindeki gücü artık tartışılmaz. Giderek daha da etkili hala gelen sosyal medya her gün kitlesini büyütüyor. Firmalarda bu kapsamda sosyal medya ajanslarından farklı hizmetler alabiliyor. Bunlardan biri de sosyal medya danışmanlığı. Gelin sosyal medya danışmanlığının ne olduğunu beraber inceleyelim.

Sosyal medya danışmanlığı nedir?

Kısaca markaların ya da firmaların sosyal medyada doğru strateji ile yer almasını sağlayan ekibin verdiği desteğe sosyal medya danışmanlığı denir. İzmir'de sosyal medya danışmanlığı konusunda maske medya olarak bir çok firmaya hizmet vermekteyiz.

İzmir'de sosyal medya danışmanlığı hizmeti verirken öncelikle marka ya da firma ile yüz yüze görüşmeler yapıyoruz. Hedef kitlesini ve doğru mecralarını belirliyoruz. Sonrasında yaptığımız rakip analizi ile markanın ya da firmanın doğru strateji ile sosyal mecralarda yer almasını sağlıyoruz.

Bazı markalar sosyal medya yönetimini kendi içerisinde (in-house) yapılandırabiliyor ama böyle yapılanan markalarada bir sosyal medya ajansından sosyal medya danışmanlığı talep edebiliyor. Markaların doğru stratejiyle doğru mecralarda yer almalarını sağlamak için maske medya olarak İzmir'de sosyal medya danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Eğer siz de İzmir'de sosyal medya danışmanlığı almak isterseniz, ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.